3. Liga Polska 3. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 70 Championship ChampionshipMecze na żywo Transmisje: 61 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 56 Serie B Serie BMecze na żywo Transmisje: 50 2. Liga Polska 2. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 49 Segunda Division Segunda DivisionMecze na żywo Transmisje: 44 Serie A (Liga Włoska) Serie A (Liga Włoska)Mecze na żywo Transmisje: 43 Ligue 2 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 40 Liga Turecka Liga TureckaMecze na żywo Transmisje: 40 La Liga Hiszpańska (Primera Division) La Liga Hiszpańska (Primera Division)Mecze na żywo Transmisje: 40 Premier League (Liga Angielska) Premier League (Liga Angielska)Mecze na żywo Transmisje: 40 PKO BP Ekstraklasa PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 39 1. Liga Polska 1. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 38 Liga Arabska Liga ArabskaMecze na żywo Transmisje: 36 Liga Portugalska Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 36
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto
promocja lvbet
promocja betclic

Premier League: Tabela po ostatniej kolejce... nie będzie ostateczna? Widmo potencjalnych kar

premier-league-tabela-po-ostatniej-kolejce-nie-bedzie-ostateczna
Autor: Kamil Gieroba | 15.01.2024 12:13 Źródło zdjęcia: Fot. Pixabay

W Premier League może dojść jeszcze do sporego zamieszania.

Kluby z karami?

Everton i Nottingham Forest mogą zostać ukarane przez władze Premier League - informuje "The Athletic". 

Chodzi o sprawozdania za sezon 2022/23. Znalezione w nich nieprawidłowości wskazują na naruszenie przepisów dotyczących rentowności i zrównoważonego rozwoju.

Wydaje się, że Nottingham ma jeszcze szansę się wybronić, bowiem to był sezon w którym awansował do Premier League. A jeden z limitów Finansowego Fair Play zrealizował.

Trudniej ma się sprawa z Evertonem. Już w tym sezonie spotkali się z jedną karą odjęcia punktów. A nadal nie mieszczą się w uprawnionych stratach finansowych.

Dla przypomnienia - brytyjskie kluby mogą zanotować maksymalne straty w wysokości 105 milionów funtów lub 35 milionów funtów na sezon w trzyletnim okresie sprawozdawczym. Everton i Nottingham muszą teraz złożyć odpowiednie wyjaśnienia. Sytuacja jest o tyle skomplikowana... iż ostateczne rozstrzygnięcia poznamy prawdopodobnie pod koniec maja. A wtedy będzie już po sezonie 2023/24 Premier League. Zatem nawet jeżeli te drużyny wywalczą utrzymanie wynikami sportowymi, to nie jest powiedziane iż zostaną na najwyższym poziomie.

Everton Nottingham Forest Premier League

promocja fortuna
Typy dnia

1 (1X2)

1.36

Sporting CP - Young Boys

1 (1X2)

1.33

Al Ittihad - Navbahor Namangan

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.8
Do wygrania: 217 PLN
Typuj w Fortunie
promocja fortuna