Eliminacje Mistrzostw Świata Eliminacje Mistrzostw ŚwiataMecze na żywo Transmisje: 116 Mecz towarzyski Mecz towarzyskiMecze na żywo Transmisje: 74 3. Liga Polska 3. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 72 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 70 Siatkarska Liga Narodów Kobiet (siatkarek) Siatkarska Liga Narodów Kobiet (siatkarek)Mecze na żywo Transmisje: 36 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Siatkarska Liga Narodów siatkarzyMecze na żywo Transmisje: 35 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 28 French Open French OpenMecze na żywo Transmisje: 28 Segunda Division Segunda DivisionMecze na żywo Transmisje: 22 Copa Libertadores Copa LibertadoresMecze na żywo Transmisje: 18 Golf Golfna żywo Transmisje: 12 Grand Prix Kanady Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Siatkówka plażowa Siatkówka plażowana żywo Transmisje: 11 Liga Arabska Liga ArabskaMecze na żywo Transmisje: 9 Speedway Żużlowa Ekstraliga Speedway Żużlowa EkstraligaMecze na żywo Transmisje: 9
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto
promocja lvbet
promocja betclic

Nowe postacie w sztabie Probierza przed EURO 2024

nowe-postacie-w-sztabie-probierza-przed-euro-2024
Autor: Wojtek Jagodowski | 08.04.2024 18:03

Michał Probierz, trener reprezentacji Polski, zdecydował się poszerzyć sztab szkoleniowy przed zbliżającymi się mistrzostwami EURO 2024.

Podsumowanie:

  • Nowy sztab szkoleniowy zostanie wzmocniony przed EURO 2024.
  • Nowe twarze w sztabie to Marcin Dorna, Daniel Wojtasz, Bartłomiej Zalewski i Marcin Włodarski.
  • Ich zadaniem będzie wspomaganie Probierza w przygotowaniach do mistrzostw.
  • Zespół obecnie koncentruje się na analizie taktycznej i budowaniu silnego zespołu.


Nowe twarze w sztabie Probierza

Przed zbliżającymi się mistrzostwami EURO 2024 trener reprezentacji Polski, Michał Probierz, postanowił wzmocnić sztab szkoleniowy. Do zespołu dołączą cztery nowe osoby, które wniosą swoje umiejętności i doświadczenie.

Marcin Dorna

Marcin Dorna będzie odpowiedzialny za analizę taktyczną zespołu. Jego wiedza i umiejętności pomogą w dokładnym przygotowaniu strategii na najważniejsze spotkania. Dorna jest cenionym specjalistą w dziedzinie futbolu i ma bogate doświadczenie w analizowaniu taktyki drużyn.

Daniel Wojtasz

Daniel Wojtasz, aktualnie analityk w Szkołach Trenerów PZPN, dołączy jako kolejne "świeże spojrzenie" do sztabu Probierza. Jego główne zadanie będzie polegać na analizie danych i przygotowaniu raportów dotyczących strategii przeciwników. Wojtasz posiada licencję UEFA Pro, co świadczy o jego profesjonalnym podejściu i wysokim poziomie kompetencji.

Bartłomiej Zalewski

Bartłomiej Zalewski, który dotychczas współpracował z juniorskimi kadrami narodowymi, dołączy do sztabu jako koordynator. Jego doświadczenie w pracy z młodymi talentami przyniesie nowe spojrzenie na rozwój reprezentacji Polski. Zalewski będzie odpowiedzialny za planowanie i organizację działań związanych z szkoleniem.

Marcin Włodarski

Marcin Włodarski, trener-stażysta, będzie kolejną cenną osobą w sztabie szkoleniowym. Jego zadaniem będzie wspomaganie trenerów w przygotowaniu zawodników pod względem taktycznym i technicznym. Włodarski posiada znaczące doświadczenie w pracy z młodzieżowymi reprezentacjami Polski, co pozwoli mu skutecznie przyczynić się do sukcesu reprezentacji seniorskiej.

 Ich głównym zadaniem będzie wspomaganie Probierza w przygotowaniach do mistrzostw oraz analiza taktyczna. Ta decyzja jest kolejnym krokiem w budowie silnego zespołu na zbliżający się turniej w Niemczech.

promocja fortuna
promocja fortuna