Eliminacje Mistrzostw Świata Eliminacje Mistrzostw ŚwiataMecze na żywo Transmisje: 116 Mecz towarzyski Mecz towarzyskiMecze na żywo Transmisje: 74 3. Liga Polska 3. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 72 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 70 Siatkarska Liga Narodów Kobiet (siatkarek) Siatkarska Liga Narodów Kobiet (siatkarek)Mecze na żywo Transmisje: 36 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Siatkarska Liga Narodów siatkarzyMecze na żywo Transmisje: 35 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 28 French Open French OpenMecze na żywo Transmisje: 28 Segunda Division Segunda DivisionMecze na żywo Transmisje: 22 Copa Libertadores Copa LibertadoresMecze na żywo Transmisje: 18 Golf Golfna żywo Transmisje: 12 Grand Prix Kanady Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Siatkówka plażowa Siatkówka plażowana żywo Transmisje: 11 Liga Arabska Liga ArabskaMecze na żywo Transmisje: 9 Speedway Żużlowa Ekstraliga Speedway Żużlowa EkstraligaMecze na żywo Transmisje: 9
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto
promocja lvbet
promocja betclic

Marcin Bułka w gigancie?

marcin-bulka-w-gigancie
Autor: Wojtek Jagodowski | 05.04.2024 12:38

Marcin Bułka, polski bramkarz, zaczyna budzić duże zainteresowanie klubów piłkarskich na całym świecie. Jego umiejętności i wszechstronność na linii sprawiły, że w ostatnim czasie pojawiły się doniesienia na temat potencjalnego transferu do jednego z największych gigantów piłkarskich.

Kluczowe wnioski:

  • Marcin Bułka odnotowuje solidne występy w ekipie OGC Nice.
  • Przyszłość bramkarza zależy od przebiegu negocjacji, formy piłkarza i wymaganej ceny.
  • Transfer do jednego z tych gigantów byłby ogromnym krokiem w karierze Bułki.

Czy Marcin Bułka trafi do Manchesteru United?

Wielu ekspertów widzi Marcina Bułkę jako idealne wzmocnienie dla Manchesteru United na pozycji bramkarza. Jak podaje Mateusz Borek - Klub z Anglii jest skłonny zapłacić aż 40 milionów euro za talentowanego piłkarza. Jednakże, nic nie jest jeszcze pewne, a przebieg negocjacji będzie decydujący w sprawie przyszłości Bułki.

Czy Marcin Bułka zostanie nowym bramkarzem Realu Madryt?

Poza ofertą z United Bułkę ma obserwować również Real Madryt, który widzi w nim potencjalnego następcę Thibaut Courtois na pozycji bramkarza. Klub ma duże nadzieje, że Bułka będzie w stanie wypełnić luki po odejściu Belga. Jeśli transfer dojdzie do skutku, byłby to dla Bułki ogromny krok w karierze i całej polskiej piłki. Polak zagrałby bowiem w jednym z największych klubów świata co musi budzić szacunek.

Wniosek

Marcin Bułka jest obecnie obiektem zainteresowania kilku wielkich klubów piłkarskich. Zarówno Manchester United, jak i Real Madryt widzą w nim potencjalnego kandydata do wzmocnienia na pozycji bramkarza. Przeszkodą może być jednak przebieg negocjacji oraz cena, która jest wymagana za transfer Bułki. Przyszłość talentowanego bramkarza pozostaje niepewna, ale jedno jest pewne - jego umiejętności przyciągają uwagę gigantów piłkarskiego świata.

promocja fortuna
promocja fortuna