Mecz towarzyski Mecz towarzyskiMecze na żywo Transmisje: 180 Puchar Anglii Puchar AngliiMecze na żywo Transmisje: 168 Liga Konferencji Europy Liga Konferencji EuropyMecze na żywo Transmisje: 90 3. Liga Polska 3. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 75 Leagues Cup MLS Liga MX Leagues Cup MLS Liga MXMecze na żywo Transmisje: 45 2. Liga Polska 2. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 40 1. Liga Polska 1. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 40 PKO BP Ekstraklasa PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 40 Puchar Ligi Angielskiej Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 35 Liga Czeska Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 35 Liga Belgijska Liga BelgijskaMecze na żywo Transmisje: 32 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 28 Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 25 Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna Igrzyska Olimpijskie Piłka nożnaMecze na żywo Transmisje: 24 Liga Ukraińska Liga UkraińskaMecze na żywo Transmisje: 24
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto
promocja lvbet
promocja betclic

Ancelotti: Wynik jest zbyt wysoki jak na sposób, w jaki grała Barcelona

ancelotti-wynik-jest-zbyt-wysoki-jak-na-sposob-w-jaki-grala-barcelona
Autor: Kamil Gieroba | 16.01.2024 11:11 Źródło zdjęcia: X/Real Madryt

Real Madryt w niedzielę rozbił FC Barcelonę 4:1.

Vinicius z hat-trickiem

Bohaterem spotkania był Vincius Jr., który zdobył hat-tricka. Gola dorzucił Rodrygo, a dla Barcelony odpowiedział Robert Lewandowski.

– Vinicius wykonał niesamowitą pracę i po prostu zdjąłem go, aby uniknąć problemów, ponieważ jest po kontuzji. Powinien skupić się na swojej pracy, jak powiedział dzisiaj, czyli dawaniu madridismo radości i tytułów – skomentował Carlo Ancelotti po meczu.

– Dobrze wykorzystaliśmy wysoko ustawioną linię obrony, a Vini inspirował nas do kontr. To był trudny mecz. Wynik jest zbyt wysoki jak na sposób, w jaki grała Barcelona. Przy 3:1 było równo, a przy 4:1 nieco spuścili z tonu. Może trochę nadużywaliśmy kontrataków, gdy prowadziliśmy 2:0, ale jesteśmy zadowoleni – dodał.

Przed Realem Madryt teraz derbowy z Atletico w 1/8 Pucharze Króla.

Źródło: AS 

promocja fortuna
promocja fortuna