Mecz towarzyski Mecz towarzyskiMecze na żywo Transmisje: 260 Puchar Anglii Puchar AngliiMecze na żywo Transmisje: 165 3. Liga Polska 3. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 50 Liga Konferencji Europy Liga Konferencji EuropyMecze na żywo Transmisje: 48 Leagues Cup MLS Liga MX Leagues Cup MLS Liga MXMecze na żywo Transmisje: 45 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 42 2. Liga Polska 2. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 37 1. Liga Polska 1. Liga PolskaMecze na żywo Transmisje: 36 PKO BP Ekstraklasa PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 36 Liga Czeska Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 32 Liga Szwajcarska Liga SzwajcarskaMecze na żywo Transmisje: 25 Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna Igrzyska Olimpijskie Piłka nożnaMecze na żywo Transmisje: 24 Liga Belgijska Liga BelgijskaMecze na żywo Transmisje: 24 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 18 Liga Ukraińska Liga UkraińskaMecze na żywo Transmisje: 16
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto
promocja lvbet
promocja betclic

Szczęsny dogadany z nowym klubem?

szczesny-dogadany-z-nowym-klubem
Autor: Wojtek Jagodowski | 12.06.2024 13:39

Wojciech Szczęsny wciąż jest zawodnikiem włoskiego Juve. Klub nie planuje jednak przedłużyć z nim umowy obowiązującej do czerwca 2025 roku. Polak nie ma zamiaru czekać na rozwój sytuacji o słychać w mediach, że może on odejść do saudyjskiego Al-Nassr. 

Jakie są perspektywy transferowe Szczęsnego?

Wojciech Szczęsny nie wie jeszcze, co z jego przyszłością w Juventusie. Media w Italii informowały, że może nie przedłużyć umowy. Powodem ma być zaproponowana przez klub obniżka jego pensji. Mimo to, zdaniem dziennikarza Piotra Koźmińskiego, obecnie nie widzi on siebie w innych barwach we włoszech dlatego planuje odejście poza granice kraju. 

Zdaniem Gianluci DiMarzio polak miał już dogadać się z saudyjskim Al-Nassr. Dla polaka to szansa na zarobienie dużych pieniędzy na koniec kariery a poza tym ogromne możliwości. Szczęsny dzieliłby bowiem szatnię z legendą współczesnej piłki - Cristiano Ronaldo.

Wszystko to, plus perspektywa siedzenia na ławce w Juventusie sprawia, że transfer wydaje się bardzo prawdopodobny. Polak nie wyklucza takiego ruchu, więc kwestią jest dogadanie się między klubami. Czyżbyśmy ujrzeli Polaka w jednej drużynie z Cristiano Ronaldo?


promocja fortuna
promocja fortuna