Mecz towarzyski Mecz towarzyskiMecze na żywo Transmisje: 141 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 85 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 32 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Siatkarska Liga Narodów siatkarzyMecze na żywo Transmisje: 31 Golf Golfna żywo Transmisje: 17 Kolarstwo Kolarstwona żywo Transmisje: 15 Turniej Wimbledon Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austrii Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Hiszpanii Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Eliteserien (Szwedzka Liga Żużlowa) Eliteserien (Szwedzka Liga Żużlowa)Mecze na żywo Transmisje: 8 Lekkoatletyka Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger Sassuolo Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Gaiba WTA GaibaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad Homburg WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Majorka ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7
Bonus dnia bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto
promocja lvbet
promocja betclic

Keylor Navas opuści PSG!

keylor-navas-opusci-psg
Autor: Wojtek Jagodowski | 13.05.2024 15:21

Keylor Navas, znakomity kostarykański bramkarz, opuści Paris Saint-Germain po zakończeniu obecnego sezonu. Informację tę przekazał za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych. Navas występuje w barwach paryskiego klubu od 2019 roku, jednak ostatnie lata to coraz mniejszy jego udział w grze zespołu i odsunięcie na boczny tor.

Gwiazda Kostaryki odchodzi z PSG

Keylor Navas, uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w historii Kostaryki, postanowił opuścić Paris Saint-Germain. Navas poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych, wzbudzając tym samym sporą sensację wśród kibiców paryskiego klubu.

37-letni Keylor Navas, który występował w barwach PSG od 2019 roku. od momentu dołączenia Donnarummy do zespołu nie był już jego podstawowym graczem. Pomimo świetnych występów w początkowym okresie gry dla PSG, Navas w ostatnich latach odsunięty został na boczny tor, ustępując miejsca młodszym i być może bardziej perspektywicznym zawodnikom. 

To jeden z głównych powodów dlaczego bramkarz zdecydował się na zmianę otoczenia i poszukiwanie nowego wyzwania, kończąc tym samym swój epizod w Paryżu.

Brak plotek o przyszłości bramkarza

W tej chwili nie ma żadnych konkretnych informacji na temat tego, gdzie 37-letni Keylor Navas będzie kontynuował swoją karierę. Zawodnik nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółów dotyczących jego planów na przyszłość, pozostawiając kibiców w niepewności.

 Bramkarz może zdecydować się na pozostanie w Ligue 1 i poszukiwanie nowego klubu na rodzimym rynku, ale równie dobrze może rozważać przenosiny do innego kraju, gdzie będzie mógł kontynuować swoją karierę na najwyższym poziomie.

promocja fortuna
promocja fortuna