Transmisje - Piłka nożna
23:15 | Atletico Junior - Montevideo Wanderers
28.09.2016 | Ameryka Południowa: Copa Sudamericana
Betsson Live TV
Typertv #51
23:15 | Chapecoense AF - Independiente
28.09.2016 | Ameryka Południowa: Copa Sudamericana
Expekt Live TV
Betsson Live TV
Typertv #50
Footdirect24/ #3
00:00 | Universidad de Chile - Deportes Iquique
29.09.2016 | -
Expekt Live TV
Betsson Live TV
00:30 | Montreal Impact - San Jose Earthquakes
29.09.2016 | USA: Major Soccer League
Expekt Live TV
Typertv #55
Livehd #4
00:30 | Toronto FC - Orlando City
29.09.2016 | USA: Major Soccer League
Expekt Live TV
Typertv #56
Footdirect24/ #4
Livehd #5
00:30 | DC United - Columbus Crew
29.09.2016 | USA: Major Soccer League
Expekt Live TV
Typertv #54
Livehd #3
01:00 | Plaza Amador - Tigres
29.09.2016 | Ameryka Północna i Środkowa: Puchar Mistrzów CONCACAF
Expekt Live TV
Typertv #40
Livehd #7
01:00 | Dallas - Suchitepequez
29.09.2016 | Ameryka Północna i Środkowa: Puchar Mistrzów CONCACAF
Typertv #39
Livehd #6
01:10 | Lanus - Boca Juniors
29.09.2016 | Argentina: Copa Argentina
Expekt Live TV
Betsson Live TV
Livehd #9
01:45 | Gremio - Palmeiras
29.09.2016 | Brazylia: Copa de Brasil
Expekt Live TV
Typertv #29
Livehd #14
01:45 | Belgrano - Coritiba
29.09.2016 | Ameryka Południowa: Copa Sudamericana
Expekt Live TV
Betsson Live TV
Typertv #30
Footdirect24/ #2
Livehd #11
01:45 | Flamengo - Palestino
29.09.2016 | Ameryka Południowa: Copa Sudamericana
Expekt Live TV
Betsson Live TV
Typertv #31
Livehd #11
01:45 | Santa Cruz - Independiente Medellin
29.09.2016 | Ameryka Południowa: Copa Sudamericana
Expekt Live TV
Betsson Live TV
Typertv #32
Livehd #10
01:45 | Corinthians - Cruzeiro
29.09.2016 | Brazylia: Copa de Brasil
Expekt Live TV
Typertv #58
Footdirect24/ #1
Livehd #13
03:00 | Monterrey - Don Bosco
29.09.2016 | Ameryka Północna i Środkowa: Puchar Mistrzów CONCACAF
Expekt Live TV
Typertv #36
Livehd #3
03:00 | Vancouver - Central
29.09.2016 | Ameryka Północna i Środkowa: Puchar Mistrzów CONCACAF
Expekt Live TV
Typertv #37
Livehd #4
03:30 | Seattle Sounders FC - Chicago Fire
29.09.2016 | USA: Major Soccer League
Expekt Live TV
Typertv #33
Livehd #6
12:00 | Granada CF - Leganes
29.09.2016 | Hiszpania: Primera Division (Liga BBVA)
14:25 | Baniyas SC - Al Ittihad Kalba
29.09.2016 | UAE: Football League
Betsson Live TV
14:30 | Al-Dhafra - Al-Jazira
29.09.2016 | UAE: Football League
Betsson Live TV
16:00 | FC Astana - Young Boys
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#2
16:00 | FK Qabala - FSV Mainz 05
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#3
17:00 | Al-Shabab - Al Ahli
29.09.2016 | UAE: Football League
Betsson Live TV
18:00 | Steaua Bucharest - Villarreal CF
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#7
18:00 | Shakhtar Donetsk - Sporting Braga
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#4
18:00 | Slovan Liberec - PAOK Saloniki
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
18:00 | Ajax - Standard de Liege
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#6
Livefootballsite #3
18:00 | FC Zurich - Osmanlispor
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
18:00 | FK Krasnodar - OGC Nice
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
18:00 | Manchester United - FC Zorya Luhansk
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Livefootballsite #2
18:00 | Hapoel Beer Sheva - Southampton FC
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#2
Livefootballsite #6
18:00 | Celta Vigo - Panathinaikos Athens
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#3
18:00 | FC Schalke 04 - Red Bull Salzburg
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#8
Livefootballsite #5
18:00 | Sparta Prague - Inter Milan
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#1
Livefootballsite #1
18:00 | AA Gent - Konyaspor
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
18:00 | AC Fiorentina - Qarabag FK
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#5
Livefootballsite #4
20:05 | Zenit Petersburg - AZ Alkmaar
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#8
Livefootballsite #6
20:05 | KRC Genk - US Sassuolo
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#2
Livefootballsite #5
20:05 | Olympiacos Piraeus - APOEL Nicosia FC
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#4
20:05 | AS Roma - Astra Giurgiu
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#6
Livefootballsite #2
20:05 | Saint-Etienne - RSC Anderlecht FC
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#1
20:05 | FC Austria Wien - Viktoria Plzen
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Livefootballsite #4
20:05 | Fenerbahce - Feyenoord
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#7
20:05 | AA Gent - Konyaspor
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Livefootballsite #3
20:05 | Dundalk - Maccabi Tel Aviv
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Livefootballsite #1
20:05 | Athletic Bilbao - SK Rapid Wien
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#5
20:05 | Manchester United - FC Zorya Luhansk
29.09.2016 | Europe: UEFA Europa League
Expekt Live TV
Fani TV#3
23:00 | Jorge Wilstermann - Guabira
29.09.2016 | Boliwia: Liga de Futbol
23:15 | Deportivo La Guaira - San Lorenzo
29.09.2016 | Ameryka Południowa: Copa Sudamericana
01:00 | Universitario - Nacional Potosi
30.09.2016 | Boliwia: Liga de Futbol
01:00 | Police United FC - CD Olimpia
30.09.2016 | Ameryka Północna i Środkowa: Puchar Mistrzów CONCACAF
01:30 | Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero
30.09.2016 | Boliwia: Liga de Futbol
01:45 | Cerro Porteno - Santa Fe
30.09.2016 | Ameryka Południowa: Copa Sudamericana
03:00 | Honduras Progreso - W Connection FC
30.09.2016 | Ameryka Północna i Środkowa: Puchar Mistrzów CONCACAF
12:30 | Hannover 96 - St. Pauli
30.09.2016 | Niemcy: 2. Bundesliga
14:15 | Emirate - Hatta
30.09.2016 | UAE: Football League
14:20 | Al Wasl - Al-Wahda
30.09.2016 | UAE: Football League
16:30 | HIFK Helsingfors - HJK Helsinki
30.09.2016 | Finlandia: Veikkausliiga
17:00 | Jihlava - Bohemians 1905
30.09.2016 | Czech Republic: Synot Liga
17:00 | OB Odense - Aarhus
30.09.2016 | Denmark: Superligaen
17:00 | NK Istra 1961 - HNK Rijeka
30.09.2016 | Croatia: Croatian League
17:00 | Al-Ain - Al-Nasr
30.09.2016 | UAE: Football League
17:30 | LASK Linz - Liefering
30.09.2016 | Austria: Erste Liga ADEG
17:30 | Erzgebirge Aue - Bochum
30.09.2016 | Niemcy: 2. Bundesliga
17:30 | Kapfenberger SV - SV Horn
30.09.2016 | Austria: Erste Liga ADEG
17:30 | Nuernberg - Union Berlin
30.09.2016 | Niemcy: 2. Bundesliga
17:30 | Magna Wiener Neustadt - Blau-Weiss Linz
30.09.2016 | Austria: Erste Liga ADEG
17:30 | Sandhausen - Dynamo Dresden
30.09.2016 | Niemcy: 2. Bundesliga
18:00 | Akhisar Belediye Genclik Ve Spor - Genclerbirligi
30.09.2016 | Turcja: Superliga
18:00 | Helsingborg - Hammarby
30.09.2016 | Szwecja: Allsvenskan
18:00 | Bodo/Glimt - Strömsgodset
30.09.2016 | Norwegia: Tippeligaen
18:00 | FK Liepaja - FK Jelgava
30.09.2016 | Latvia : Virslīga
19:00 | PEC Zwolle - ADO Den Haag
30.09.2016 | Holandia: Eredivisie
19:00 | Nimes Olympique - Bourg-Peronnas
30.09.2016 | Francja: Ligue 2
19:00 | Fortuna Sittard - FC Emmen
30.09.2016 | Netherlands: Dutch Jupiler League
19:00 | Ajaccio - Stade Brestois
30.09.2016 | Francja: Ligue 2
19:00 | MVV Maastricht - Cambuur
30.09.2016 | Netherlands: Dutch Jupiler League
19:00 | Tours FC - Gazelec Ajaccio
30.09.2016 | Francja: Ligue 2
19:00 | Jong FC Utrecht - Helmond Sport
30.09.2016 | Netherlands: Dutch Jupiler League
19:00 | Amiens SC - ESTAC Troyes
30.09.2016 | Francja: Ligue 2
19:00 | Stade de Reims - AJ Auxerre
30.09.2016 | Francja: Ligue 2
19:00 | De Graafschap - FC Dordrecht
30.09.2016 | Netherlands: Dutch Jupiler League
19:00 | Stade Lavallois - Clermont Foot
30.09.2016 | Francja: Ligue 2
19:00 | RC Lens - Red Star
30.09.2016 | Francja: Ligue 2
19:00 | FC Eindhoven - Jong Ajax
30.09.2016 | Netherlands: Dutch Jupiler League
19:00 | Chamois Niortais - Orleans
30.09.2016 | Francja: Ligue 2
19:15 | Motherwell - Hearts
30.09.2016 | Scotland: Premiership
19:15 | Silkeborg - Nordsjaelland
30.09.2016 | Denmark: Superligaen
19:30 | Oostende - St.Truiden
30.09.2016 | Belgia: Jupiler League
19:30 | Wattens - FC Wacker Innsbruck
30.09.2016 | Austria: Erste Liga ADEG
19:30 | RasenBallsport Leipzig - Augsburg
30.09.2016 | Niemcy: Bundesliga
19:30 | Brescia Calcio - AS Bari
30.09.2016 | Włochy: Serie B
19:45 | Real Sociedad - Real Betis
30.09.2016 | Hiszpania: Primera Division (Liga BBVA)
19:45 | Rennes - Guingamp
30.09.2016 | Francja: Ligue 1
20:30 | Tondela - Pacos de Ferreira
30.09.2016 | Portugal: Primeira Liga
01:00 | Houston Dynamo - New York City FC
01.10.2016 | USA: Major Soccer League
10:00 | Tom Tomsk - Ural
01.10.2016 | Rosja: Premier League
11:45 | Rio Ave - Estoril
01.10.2016 | Portugal: Primeira Liga
12:00 | Fortuna Dusseldorf - Karlsruher SC
01.10.2016 | Niemcy: 2. Bundesliga
12:00 | FK Spartaks - Ventspils
01.10.2016 | Latvia : Virslīga
12:15 | Dundee FC - Celtic
01.10.2016 | Scotland: Premiership
12:30 | Krylya Sovetov Samara - Anzhi Makhachkala
01.10.2016 | Rosja: Premier League
13:00 | PS Kemi - SJK
01.10.2016 | Finlandia: Veikkausliiga
13:00 | GIF Sundsvall - Joenkoepings Soedra
01.10.2016 | Szwecja: Allsvenskan
13:45 | GKS Tychy - GKS Katowice
01.10.2016 | Polska: 1 Liga
14:00 | Riga FC - FS Metta/LU
01.10.2016 | Latvia : Virslīga
14:00 | Karabukspor - Trabzonspor
01.10.2016 | Turcja: Superliga
14:00 | Strasbourg - Valenciennes
01.10.2016 | Francja: Ligue 2
14:00 | Kasimpasa - Kayserispor
01.10.2016 | Turcja: Superliga
14:30 | Freiburg - Eintracht Frankfurt
01.10.2016 | Niemcy: Bundesliga
14:30 | Mlada Boleslav - Dukla Prague
01.10.2016 | Czech Republic: Synot Liga
14:30 | Hertha Berlin - Hamburger SV
01.10.2016 | Niemcy: Bundesliga
14:30 | Bayern Munchen - 1. FC Koln
01.10.2016 | Niemcy: Bundesliga
14:30 | Ingolstadt - Hoffenheim
01.10.2016 | Niemcy: Bundesliga
14:30 | Stabaek - Lillestroem
01.10.2016 | Norwegia: Tippeligaen
14:30 | Darmstadt - Werder Bremen
01.10.2016 | Niemcy: Bundesliga
15:00 | Oestersunds FK - Falkenbergs FF
01.10.2016 | Szwecja: Allsvenskan
15:00 | Huesca - Almeria
01.10.2016 | Spain: La Liga 2
15:00 | Horsens - Esbjerg
01.10.2016 | Denmark: Superligaen
15:00 | AC Wolfsberger - SCR Altach
01.10.2016 | Austria: Bundesliga
15:00 | Haecken - Malmoe FF
01.10.2016 | Szwecja: Allsvenskan
15:00 | Stal Dniprodzerzhynsk - Chornomorets Odesa
01.10.2016 | Ukraina: Premier League
15:00 | Lokomotiv Moscow - Arsenal Tula
01.10.2016 | Rosja: Premier League
15:15 | Sevilla - Deportivo Alaves
01.10.2016 | Hiszpania: Primera Division (Liga BBVA)
16:00 | Chaves - Belenenses
01.10.2016 | Portugal: Primeira Liga
16:00 | Pribram - Slovacko
01.10.2016 | Czech Republic: Synot Liga
16:00 | RNK Split - Lokomotiva Zagreb
01.10.2016 | Croatia: Croatian League
16:00 | Zlin - Jablonec
01.10.2016 | Czech Republic: Synot Liga
16:00 | Paris Saint Germain - Girondins Bordeaux
01.10.2016 | Francja: Ligue 1
16:45 | FC Vaduz - Sion
01.10.2016 | Szwajcaria: Super League
17:00 | Sogndal - Brann
01.10.2016 | Norwegia: Tippeligaen
17:00 | Lugo - Mallorca
01.10.2016 | Spain: La Liga 2
17:00 | Gaziantepspor - Bursaspor
01.10.2016 | Turcja: Superliga
17:00 | Rizespor - Besiktas
01.10.2016 | Turcja: Superliga
17:00 | Zulte Waregem - Charleroi
01.10.2016 | Belgia: Jupiler League
17:00 | Alcorcon - Elche
01.10.2016 | Spain: La Liga 2
17:00 | Pescara - Chievo
01.10.2016 | Włochy: Serie B
17:00 | Gimnastic - Sevilla B
01.10.2016 | Spain: La Liga 2
17:30 | Osasuna - Las Palmas
01.10.2016 | Hiszpania: Primera Division (Liga BBVA)
17:30 | Dnipro - FC Olexandria
01.10.2016 | Ukraina: Premier League
17:30 | Terek Grozny - Gazovik Orenburg
01.10.2016 | Rosja: Premier League
17:30 | Vitesse - FC Groningen
01.10.2016 | Holandia: Eredivisie
17:30 | Vorskla - Olimpik Donetsk
01.10.2016 | Ukraina: Premier League
17:30 | Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
01.10.2016 | Niemcy: Bundesliga
17:30 | Admira - Mattersburg
01.10.2016 | Austria: Bundesliga
18:00 | Rosario Central - Arsenal de Sarandi
01.10.2016 | Argentyna: Primera División
18:00 | NK Osijek - Inter Zapresic
01.10.2016 | Croatia: Croatian League
18:15 | Vitoria de Guimaraes - Sporting CP
01.10.2016 | Portugal: Primeira Liga
18:30 | Aldosivi - Talleres Cordoba
01.10.2016 | Argentyna: Primera División
18:30 | Zaragoza - Cordoba
01.10.2016 | Spain: La Liga 2
18:30 | Iraklis - Panionios
01.10.2016 | Grecja: Super League
18:45 | Roda JC Kerkrade - NEC Nijmegen
01.10.2016 | Holandia: Eredivisie
18:45 | SC Heerenveen - PSV Eindhoven
01.10.2016 | Holandia: Eredivisie
19:00 | FC Metz - AS Monaco
01.10.2016 | Francja: Ligue 1
19:00 | Basel - Thun
01.10.2016 | Szwajcaria: Super League
19:00 | Caen - Toulouse
01.10.2016 | Francja: Ligue 1
19:00 | Nantes - Bastia
01.10.2016 | Francja: Ligue 1
19:00 | Dijon - Montpellier
01.10.2016 | Francja: Ligue 1
19:00 | Eupen - Mouscron
01.10.2016 | Belgia: Jupiler League
19:00 | Lille - Nancy
01.10.2016 | Francja: Ligue 1
19:00 | Westerlo - Beveren
01.10.2016 | Belgia: Jupiler League
19:15 | Slavia Prague - Karvina
01.10.2016 | Czech Republic: Synot Liga
19:30 | Lokeren - Kortrijk
01.10.2016 | Belgia: Jupiler League
19:45 | Go Ahead Eagles - Excelsior
01.10.2016 | Holandia: Eredivisie
19:45 | Deportivo la Coruna - Sporting Gijon Live Stream
01.10.2016 | Hiszpania: Primera Division (Liga BBVA)
19:45 | Udinese - Lazio
01.10.2016 | Włochy: Serie A
20:30 | Nacional - FC Porto
01.10.2016 | Portugal: Primeira Liga
22:30 | Cruzeiro - Gremio
01.10.2016 | Brazylia: Serie A
Copyright © 2009-2016 mecze na żywoMapa strony | Regulamin | Kontakt